منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

چرا پیاز خرد کن فیلیپس را بخریم؟!

شاید پیش خود بگویید که آیا خرد کردن پیاز نیازمند یک وسیله برقی است؟! خب اگر برایتان کار پیش بیاید و چنین وسیله‌ای در کنارتان نباشد، حتما به این نتیجه خواهید رسید که این محصول کوچک و کاربردی فیلیپس تا چه حد می‌تواند در آشپزخانه به کمک شما بیاید.

خرد کردن پیاز برای خود داستان‌های زیادی دارد، از بوی آن و سوزش و اشک چشم گرفته تا نحوه خرد شدن و شکل و شمایل نهایی‌اش! شاید شما هم دوست داشته باشید شبیه به یک سر آشپز حرفه‌ای پیاز را خرد کنید، پس باید راه درست را انتخاب نمایید.

محصول تولید شده فیلیپس در این حوزه، همانند دیگر تولیدات این کمپانی خوش‌نام هلندی، دارای یک نوآوری منحصر به فرد و خاص است که این وسیله را از دیگر تولیدات بازار متمایز می‌سازد.

چرا خرید این محصول به شما پیشنهاد می‌شود؟!

مهم‌ترین ویژگی این محصول بهره‌گیری از فناوری ChopDrop است. حتما می‌دانید که خرد کردن پیاز و سبزیجات چه کار سختی است، خب فیلیپس برای رفع این مشکل روش‌های زیادی را مورد امتحان قرار داده است. با بهره‌گیری از فناوری منحصر به فرد ChopDrop شما می‌توانید پیاز و سایر سبزیجات را مانند یک سرآشپز به راحتی و در اندازه های یکسان به زیبایی خرد کرده و از آن استفاده کنید.

hr2505_91-rtp-global-001

با بهره‌گیری از یک طراحی زیبا و بسیار مفید، فضای موجود در دستگاه به راحتی پیاز را داخل خود نگه داشته و سه تیغ بسیار تیز و برنده عمل ریز کردن قطعات بزرگ پیاز را انجام می‌دهند. زمانی که پیازها خرد می شوند، از محفظه توری مانند به داخل ظرف وارد می شوند تا در تماس مجدد با تیغه ها قرار نگیرند و له نشوند! و این راه حلی برای یکی از بزرگ ترین مشکلات در خورد کردن پیاز است.

با این که دستگاه فوق بیشتر برای پیاز و خرد کردن آن طراحی شده است، اما می‌توانید به‌راحتی از آن برای دیگر سبزیجات نظیر هویج، پنیر، خشکبار و حتی گوشت نیز استفاده نمایید.

دیگر ویژگی این محصول، انتخاب سرعت چرخش تیغ‌ها به‌طور اتوماتیک توسط دستگاه است. شما در هنگام کار با این دستگاه می‌توانید ۲ سرعت را به دلخواه انتخاب یا سرعت را بر روی حالت اتوماتیک تنظیم نمایید.

طبیعی است که هر نوع از سبزیجات برای خرد شدن، نیاز به سرعت‌های مختلفی دارد، دستگاه به‌طور خودکار با توجه به درشتی و سفت بودن پیاز یا هر نوع سبزی دیگری که در دستگاه وجود دارد، آن را ریز کرده و به شما تحویل می‌دهد. این سیستم کمک می‌کند تا هر نوع محصولی به نیاز خود خردشده و بیش از حد ریز یا درشت نباشد.

hr2505_91-app-global-001

آخرین ویژگی جالب این دستگاه، نوع استفاده از آن است، شما برای فعال کردن این دستگاه کافی است آن را نصب کرده و تنها با فشار سری به سمت پایین، کارکرد مفیدش را مشاهده نمایید. در واقع بدون نیاز به هرگونه دکمه، تنظیمات یا سوئیچ، شما می‌توانید همانند یک آشپز بسیار حرفه‌ای پیاز و سایر سبزیجات مورد نظر خود را ریز و خرد کنید!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *