منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

دکتر صداقت پیشه از ویژگی‌های بی‌نظیر فیلیپس لومئا می‌گوید!

من دکتر صداقت پیشه، دارای مدرک تخصصصی پوست و مو، سال‌هاست در این زمینه مشغول فعالیت هستم. در طول این دوران، همواره به دنبال راه‌های نوینی برای حل مشکلات مراجعین خود بوده‌ام تا بتوانند علاوه بر حفظ سلامت، به زیبایی دست پیدا کنند.

یکی از مشکلات رایج در بین مراجعین، پیدا کردن شیوه‌ای مناسب برای حذف موهای زائد است. اغلب شیوه‌های مرسوم حذف موهای زائد، نتایج کوتاه‌مدت دارند، و لطافت و نرمی پوست را از بین می‌برند. از طرف دیگر، روش‌های مؤثری که نتایج طولانی‌تری دارند، هم گران‌قیمت هستند و هم دردناک.

در جستجوی شیوه‌ای که برای حفظ سلامت، لطافت و زیبایی پوست قادر به از بین بردن موهای زائد باشد، با Philips Lumea آشنا شدم. این دستگاه که برای استفاده در خانه ساخته شده و بر پایه‌ نور عمل می‌کند، با همکاری نزدیک متخصصین پوست و پس از ۶ سال آزمایش بر روی بیش از ۱۰۰۰ زن در سراسر دنیا طراحی شده است. در طراحی Philips Lumea ملاحظات بسیاری – همچون بی‌خطر بودن آن برای پوست و سایر اندام‌های بدن – مورد توجه قرار گرفته است. میزان شدت پالس‌های نوری این دستگاه را می‌توانید با توجه به رنگ پوستتان تنظیم کنید.

Philips Lumea یک سَری با فیلتر اضافه دارد که امکان استفاده‌ امن و بی‌ضرر آن را بر روی پوست صورت مهیا می‌کند. سَری دیگری نیز در بسته‌بندی محصول وجود دارد که برای نقاط حساس – همچون زیر بغل و بیکینی – طراحی شده است.

LUMEA-SC

با استفاده از Philips Lumea به‌صورت دو هفته در میان، پس از ۴ تا ۵ نوبت تکرار، موهای شما به طور طبیعی شروع به ریزش و کم شدن تا ۸۰ درصد را می‌کند. این شیوه، جلوی رویش مجدد مو را می‌گیرد.

استفاده از Philips Lumea به عنوان یک دستگاه خانگی امن، راحت و موثر برای کسانی که به دنبال شیوه‌های کارآمد و راحت برای حذف موهای زائد و حفظ زیبایی و لطافت پوست‌شان هستند، توسط من و بسیاری از متخصصان  پوست توصیه می‌شود.

Philips Lumea امکان داشتن پوستی لطیف، سالم و بدون مو را به شما می‌دهد.

مطالب مرتبط

5 نظر

  1. مهناز

    من دستگاه لیزر رو خریداری کردم. بسیار وسیله خوبی هست و به همه خانم ها پشتهاد می کنم.

    بدون اینکه بخواهم تبلیغی کنم پیشنهاد می کنم که از سایت http://www.philipskala.com خریداری کنید. چون قیمتش مناسب در از جاهای دیگه هست. ضمنا با گارنتی شکوفا هم می باشد.

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *