منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

شرکت در قرعه کشی رنو ساندرو در فروشگاه‌های شهروند

چگونه در قرعه کشی فروشگاه شهروند شرکت کنیم؟

برای این کار تنها کافی است یکی از محصولات فیلیپس با گارانتی شکوفا الکتریک سرویس را خریداری کرده، سپس قسمت جیوه‌ای کارت گارانتی نصب شده بر روی جعبه محصول را بخراشید. ترکیب زیر را به شماره ۳۰۰۰۲۸۶۵ پیامک نمایید: عدد مشخص شده بر روی کارت گارانتی که با حرف P شروع می‌شود، سپس یک خط تیره و بعد از آن عدد ۶ رقمی زیر بخش جیوه‌ای، سپس خط تیره و حرف SH.

code-sample+

چه کسانی در این قرعه کشی حضور دارند؟

تمام کسانی که محصولات فیلیپس را با گارانتی شکوفا الکتریک سرویس از فروشگاه‌های شهروند خریداری کرده باشند، می‌توانند در این قرعه کشی حضور داشته و برنده یک خودروی رنو ساندرو شوند.

این قرعه کشی چه زمانی انجام می‌شود؟

مهلت شرکت در این قرعه کشی تا ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۶خواهد بود. پس از این زمان، بین تمام افرادی که محصولات فیلیپس را از فروشگاه‌های شهروند خریداری کرده‌اند، قرعه کشی شده و این خودرو در فصل بهار به خریدار خوش شانس اهدا می‌شود. اسم فرد برنده در همین وب‌سایت درج خواهد شد.

شرایط دریافت جایزه چیست؟

فرض کنیم که شما برنده خوش شانس رنو ساندرو بوده‌اید، بایستی ۴ مدرک زیر را ارایه دهید تا خودرویتان در فصل بهار، تقدیم حضورتان شود.

 • اصل کارت گارانتی شکوفا الکتریک سرویس به صورت سالم
 • فاکتور خرید محصول به همراه مهر فروشگاه و تاریخ خرید
 • سند شماره موبایلی که کد گارانتی توسط آن پیامک شده است
 • اصل شناسنامه و کارت ملی

پس کاملا دقت داشته باشید که مدارک فوق را همیشه نزد خودتان حفظ نموده تا پس از شنیدن این خبر مسرت بخش، بتوانید رنو ساندرو را با دلی خوش و چهره‌ای خندان سوار شوید!

jashnorowz4

نکات مهم

 • با برندگان سه مرتبه تماس گرفته می‌شود و در صورت دریافت و تایید کلیه مدارک فوق، اسامی وی در همین وب‌سایت (بلاگ شکوفا الکتریک) به عنوان برنده خودرو اعلام می‌گردد.
 • در صورت عدم امکان برقراری تماس، قرعه کشی مجدد انجام خواهد گرفت.
 • زمان تحویل خودروها بهار ۱۳۹۶ خواهد بود.

11 نظر

 1. علی عبدالهی

  سلام خرید در چه بازه زمانی باید انجام شود.
  اگر قبلا خرید انجام شده باشد و اکنون در جشنواره شرکت کرده باشیم قبول است

  پاسخ
  1. admin

   برای قرعه کشی هفتگی، تاریخ روی فاکتور باید بین ۳۰ بهمن تا ۲۷ اسفند باشد و در هر هفته که خریده باشید، در قرعه کشی همان هفته می‌توانید شرکت نمایید
   برای فروشگاه شهروند، تاریخ خرید بایستی بین ۳۰ بهمن تا ۱۶ فروردین باشد و در قرعه کشی یک دستگاه ساندرو شرکت داده خواهید شد

   پاسخ
 2. محمد

  سلام وقت بخیر
  من محصول فیلیپس رو از فروشگاه اینترنتی خریداری کرده ام و تاریخ خرید روی کارت گارانتی و فاکتور خرید ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ ثبت شده، ولی محصول در تاریخ پانزدهم به دست من رسیده، با توجه به اینکه نوشته اید فقط در قرعه کشی همان هفته می شود شرکت کرد، شرایط شرکت من در قرعه کشی چگونه خواهد بود با توجه به اینکه تاریخ دهم هفته گذشته بوده.
  ممنون از پاسخ شما.

  پاسخ
 3. علی نوروزی

  با سلام خدمت شما
  یک عدد دستگاه اصلاح از فروشگاه شهروند خریده بودم که مهلت شرکت در قرعه کشی آن تا ۱۶ فروردین بوده است و پیامک مربوطه را در مهلت مقرر ارسال کردم
  لطفا زمان قرعه کشی و اعلام نتایج را اعلام نمایید
  با تشکر

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *