منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

نخستین برنده رنو ساندرو در جشنوروز فیلیپس و شکوفا الکتریک مشخص شد!

همان گونه که چندی پیش اعلام کرده بودیم، فیلیپس با همکاری نماینده رسمی محصولاتش در ایران، شرکت شکوفا الکتریک، اقدام به برگزاری یک جشنواره فروش ویژه با نام جشنوروز کرده‌اند که در آن از تاریخ ۳۰ بهمن تا ۲۷ اسفند ماه، هر هفته بین خریداران محصولات فیلیپس که کد مخصوص کارت گارانتی را از طریق پیامک ارسال کرده‌اند، قرعه کشی انجام شده و یک دستگاه رنو ساندرو به فرد خوش شانس اهدا می‌شود.

حال امروز صبح و در محل شرکت شکوفا الکتریک، نخستین قرعه کشی انجام شد و جناب آقای سعید رضا سمائی توانست به عنوان فرد خوش شانس، برنده رنو ساندرو شود.

وی در ۶ اسفندماه یعنی درست یک روز پیش از برگزاری قرعه کشی، اقدام به خریداری یک دستگاه سشوار و اتوی مو فیلیپس کرده و با ارسال کدهای هر کدام از محصولاتش، وارد قرعه کشی شده بود.

کد P16612198-387769 که متعلق به سشوار خریداری شده توسط ایشان بود، در طی این قرعه کشی به عنوان نفر برنده اعلام شد و طی تماس تلفنی، به وی این موضوع اعلام گشت. سپس آقای سمائی تصاویر مدارک مورد نیاز همچون اصل کارت گارانتی شکوفا الکتریک سرویس به صورت سالم، فاکتور خرید محصول به همراه مهر فروشگاه و تاریخ خرید، سند شماره موبایلی که کد گارانتی توسط آن پیامک شده و اصل شناسنامه و کارت ملی را ارسال نمود و پس از تایید، ایشان به عنوان برنده اولین خودروی جشنواره نوروزی فیلیپس اعلام شدند.

حال بایستی تا شنبه بعدی و قرعه کشی هیجان انگیز پیش روی منتظر باشیم تا ببینیم این بار نام کدام فرد از گوی قرعه کشی خارج خواهد شد! شاید شما این برنده باشید، پس تا هنوز فرصت باقی‌ست برای خرید محصولات فیلیپس اقدام کرده و شانس خودتان را برای برنده شدن یک رنو ساندرو امتحان کنید.

شرایط شرکت در جشنوروز

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *