منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

سوالات متداول درباره فیلیپس لومیا

آیا استفاده از فیلیپس لومیا امن است؟

ایمنی شما برای ما همیشه در اولویت اول است، به همین دلیل با همکاری و کمک برترین متخصصان پوست دنیا اقدام به تولید فیلیپس لومیا کردیم تا اطمینان حاصل کنیم بروز عوارض جانبی و سایر مشکلات غیرمحتمل است. با این وجود، برای ایمنی بیشتر پیش از استفاده از دستگاه، دفترچه راهنما را به‌دقت مطالعه کنید.

 هرچند وقت یک‌بار باید استفاده از دستگاه را تکرار کنم؟

استفاده از فیلیپس لومیا برای دو ماه به فاصله هر دو هفته یک‌بار توصیه می‌گردد تا کلیه موهای زائد حذف و از رویش مجدد آن‌ها جلوگیری شود. تحقیقات نشان می‌دهد پس از ۴ مرتبه استفاده اولیه، کاهش موهای زائد به طرز شگفت انگیزی اتفاق می‌افتد و پس از ۸ الی ۱۰ مرتبه استفاده، نتایج بهینه حاصل می‌شود.

نتیجه کار چه مدت ماندگار است؟

باید بدانید هیچ یک از روش‌های رفع موهای زائد الزاما دائمی نیستند. بعضی از موها ممکن است با وجود استفاده مرتب از دستگاه مجددا رشد کنند و دلیل آن اختلاف فاز در مراحل رشد موها است. ولی موهای جدید بسیار نرم و نازک‌تر از قبل بوده است و سریع‌تر می‌ریزند.

آیا IPL همان لیزر است؟

خیر! IPL نور مرئی را در تمام طول موج‌های مختلف منتشر می‌کند (مثل فلاش دوربین) در حالی‌که لیزر تک پرتو نور با طول موج مشخص ساطع می‌کند (مثل اشاره‌گر لیزری) با اینکه هر دو روش به یک اندازه موثرند، کاربرد لیزر معمولا به مدت زمان بیشتری نیاز دارد، چراکه فاصله بین دو جلسه استفاده در IPL کم‌تر است و حصول نتیجه سریع‌تر اتفاق می‌افتد.

روش‌های رفع موهای زائد مبتنی بر نور چگونه عمل می‌کند؟

ایمنی شما برای ما همیشه در اولویت اول است، به همین دلیل با همکاری و کمک برترین متخصصان پوست دنیا اقدام به تولید فیلیپس لومیا کردیم تا اطمینان حاصل کنیم بروز عوارض جانبی و سایر مشکلات غیرمحتمل است. با این وجود، برای ایمنی بیشتر پیش از استفاده از دستگاه، دفترچه راهنما را به‌دقت مطالعه کنید.

آیا بعد از برنزه کردن پوست می‌توانم از این دستگاه استفاده کنم؟

بعد از برنزه کردن، حداقل ۴۸ ساعت صبر کنید و سپس از فیلیپس لومیا استفاده نمایید. دقت کنید پوست‌تان در اثر تابش آفتاب نسوخته باشد، چرا که نباید این دستگاه را بر روی محل سوختگی به‌کار برد. لطفا دفترچه راهنما را به‌دقت مطالعه کنید.

آیا می‌توان به‌جای اصلاح از موم یا دستگاه اپیلاتور استفاده کرد؟

خیر! استفاده از موم یا دستگاه اپیلاتور مو را از ریشه می‌کند که باعث می‌شود پالس نوری عملکرد موثری نداشته باشد. چنانچه از موم یا دستگاه اپیلاتور استفاده کردید، پیش از استفاده از فیلیپس لومیا اجازه دهید موهایتان اندکی از سطح پوست بیرون بیایند.

آیا ممکن است چشم‌ها در حین استفاده از فیلیپس لومیا آسیب ببینند؟

نور مرئی در زمان استفاده از دستگاه بسیار خفیف است که همان نور بازتاب شده از سطح پوست بوده و هیچ‌گونه ضرری برای چشم‌ها ندارد؛ بنابراین نیازی به استفاده از عینک محافظ وجود ندارد (برخلاف روش‌های حرفه‌ای). طراحی سیستم محافظ در این دستگاه از تابیدن اشعه در زمانی که با دستگاه کار نمی‌کنید، جلوگیری می‌کند.

 

آیا آقایان هم می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند؟

دستگاه فیلیپس لومیا برای خانم‌ها طراحی و بهینه سازی شده است ولی آقایان هم می‌توانند از آن استفاده کنند. بررسی‌های جدید نشان داده که آقایان می‌توانند برای اکثر نقاط بدن به جز صورت و آلت تناسلی از این وسیله استفاده کنند. با این حال دستورالعمل‌های استفاده، مخصوص خانم ها طراحی شده است.

مدت زمان لازم برای شارژ کامل باتری چقدر است؟ دستگاه با شارژ کامل چه مدت کار می‌کند؟

به یک ساعت و نیم زمان برای شارژ کامل دستگاه نیاز است. در صورتی‌که نیاز به ادامه فوری کار دارید، می‌توانید دستگاه را ظرف مدت یک ساعت تا ۸۰ درصد ظرفیت خود شارژ کنید. یک شارژ کامل، حداقل ۳۷۰ فلاش تولید می‌کند که می‌توان حدود ۲۰ دقیقه بر روی درجه ۵ از دستگاه استفاده کرد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *