منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

سومین برنده رنو ساندرو در جشنوروز فیلیپس و شکوفا الکتریک مشخص شد!

همان گونه که چندی پیش اعلام کرده بودیم، فیلیپس با همکاری نماینده رسمی محصولاتش در ایران، شرکت شکوفا الکتریک، اقدام به برگزاری یک جشنواره فروش ویژه با نام جشنوروز کرده‌اند که در آن از تاریخ ۳۰ بهمن تا ۲۷ اسفند ماه، هر هفته بین خریداران محصولات فیلیپس که کدد مخصوص کارت گارانتی را از طریق پیامک ارسال کرده‌اند، قرعه کشی انجام شده و یک دستگاه رنو ساندرو به فرد خوش شانس اهدا می‌شود.

حال امروز صبح و در محل شرکت شکوفا الکتریک، سومین قرعه کشی انجام شد و جناب آقای سامان قهرمانی توانست به عنوان فرد خوش شانس، برنده رنو ساندرو شود.

وی در ۱۵ اسفندماه اقدام به خرید یکی از محصولات فیلیپس کرده و با ارسال کد گارانتی، وارد قرعه کشی شده بود. این دستگاه ریش تراش S7530 بود که یکی از بهترین مدل‌های اصلاح برای آقایان به شمار می‌رود.

کد P16858724-876530 که متعلق به محصول خریداری شده توسط ایشان بود، در طی این قرعه کشی به عنوان نفر برنده اعلام شد و طی تماس تلفنی، به وی این موضوع اعلام گشت. سپس آقای قهرمان تصاویر مدارک مورد نیاز همچون اصل کارت گارانتی شکوفا الکتریک سرویس به صورت سالم، فاکتور خرید محصول به همراه مهر فروشگاه و تاریخ خرید، سند شماره موبایلی که کد گارانتی توسط آن پیامک شده و اصل شناسنامه و کارت ملی را ارسال نمود و پس از تایید، ایشان به عنوان برنده سومین خودروی جشنواره نوروزی فیلیپس اعلام شدند.

حال بایستی تا شنبه بعدی و قرعه کشی هیجان انگیز پیش روی منتظر باشیم تا ببینیم این بار نام کدام فرد از گوی قرعه کشی خارج خواهد شد! شاید شما این برنده باشید، پس تا هنوز فرصت باقی‌ست برای خرید محصولات فیلیپس اقدام کرده و شانس خودتان را برای برنده شدن یک رنو ساندرو امتحان کنید.

شرایط شرکت در جشنوروز

مطالب مرتبط

6 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *