منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

برنده خودروی رنو کپچر در جشنواره فروش فیلیپس و دیجی‌کالا معرفی شد

چندی پیش شرکت فیلیپس با نمایندگی رسمی محصولات آن در ایران یعنی شکوفا الکتریک، اقدام به برگزاری یک جشنواره ویژه فروش کردند که در آن خریداران با تهیه محصولات این شرکت، می‌توانستند در قرعه کشی یک دستگاه خودرو شرکت داشته باشند.

یکی از این خودروها، رنو کپچر بود که مخصوص به خریداران محصولات فیلیپس از فروشگاه دیجی‌کالا در نظر گرفته شده و افرادی که از تاریخ ۱ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه از این فروشگاه اقدام به تهیه کالاهای فیلیپس می‌کردند، در قرعه کشی این کراس اوور شهری شرکت داده می‌شدند.

روز شنبه، ۲ اردیبهشت قرعه‌کشی جشنواره‌ بزرگ فیلیپس در محل ساختمان مرکزی دیجی‌کالا برگزار شد. آقای علیرضا خشنود ساکن شهرستان کرج برنده خوش‌شانس این قرعه‌کشی بودند و توانستند صاحب یک دستگاه خودروی رنو کپچر شوند.

جشنواره‌ی بزرگ فیلیپس از تاریخ یک اسفند ۹۵ تا ۱۵ فروردین ۹۶ برگزار شد. در این جشنواره مشتریان با خرید انواع محصولات فیلیپس از فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در قرعه‌کشی شرکت می‌کردند. مراسم قرعه‌کشی این جشنواره روز شنبه ۲ اردیبهشت ۹۶۶ در محل ساختمان مرکزی دیجی‌کالا برگزار شد. در نهایت آقای علیرضا خشنود ساکن شهرستان کرج برنده‌ی این قرعه‌کشی شدند. ایشان با خرید یک اتوی فیلیپس در این قرعه‌کشی شرکت کرده بودند و توانستند صاحب یک دستگاه خودروی رنو کپچر شوند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *