منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

برندگان مسابقه نسوز و بساز اعلام شد!

اگر با سری مسابقات فیلیپس آشنایی داشته باشید، حتما می‌دانید که از ۱۱ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد ماه، یک مسابقه جذاب و جالب با عنوان نسوز و بساز برگزار شد.

در این مسابقه شما می‌بایست از لباس مورد علاقه‌تان که دوست ندارید به هیچ عنوان در زیر دمای بالای یک اتو بسوزد، یک عکس جالب و خلاقانه می‌انداختید. سپس آن را با هشتگ نسوزوبساز (#نسوزوبساز) در صفحه اینستاگرام خودتان منتشر کرده تا دیگران نیز با چهره لباس محبوب شما آشنا می‌شدند!

حال پس از پایان رسیدن این مسابقه، داوران ۳ تصویر خلاقانه و جالب را انتخاب کردند که هر کدام برنده ۶۰۰ هزار تومان بن خرید از محصولات فیلیپس شدند.

سه تصویر زیر، به ترتیب توسط خانم‌ها مائده بیگلر، فاطمه طاهرزاده و مریم شریعتی گرفته شده‌اند که لباس‌های محبوب خودشان را با چیدمانی جالب، در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و توانستند نظر مثبت داوران را جهت برنده شدن جایزه ۶۰۰ هزار تومانی به‌دست بیاورند.

besooz-o-nasaz-1 besooz-o-nasaz-2 besooz-o-nasaz-3

به‌خاطر داشته باشید که فیلیپس، به‌صورت منظم این مسابقات متنوع را برگزار می‌کند و در حال حاضر شما می‌توانید در مسابقه جذاب توقلبمی شرکت کرده و این بار برنده سرخ کن‌های پیشرفته این کمپانی شوید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *