منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

ظاهری زیبا و لطیف در تابستان با محصولات فیلیپس

باز هم تابستان فرا رسید و زمان گردش و تفریح و استراحت را با خود به همراه آورد. شاید بیشتر از هر فصل دیگر، تابستان زمانی است که ما بیشتر به ظاهرمان اهمیت می‌دهیم و دوست داریم در هنگام سفر و گردش و تفریح، ظاهری آراسته و زیبا در میان دوستان و آشنایان داشته باشیم.

شما می‌توانید با کمک محصولات فیلیپس، علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و لطیف، حس اعتماد بنفس خود را افزایش دهید و از تعطیلات خود لذت فراوان ببرید. همچنین شرکت فیلیپس قصد دارد تا همراه با شما اقدام به برگزاری یک مسابقه جذاب اینستاگرامی کرده و جوایز ارزنده‌ای را نیز به برندگان اهدا کند.

چگونه در این مسابقه شرکت کنیم؟

برای حضور در این رقابت جذاب، تنها کافی است که دوربین را برداشته و از ظاهر آراسته و زیبای خودتان در شیشه، آب، عینک دوستتان، سطح براق یک ظرف و… عکس گرفته و آن را با #بازتابستان در اینستاگرام به اشتراک بگذارید تا به همین راحتی در این رقابت شرکت نمایید.

چه کسانی برنده می‌شوند؟

پس از آنکه عکس خودتان را با #بازتابستان به اشتراک گذاشتید، حال نوبت به بخش داوری می‌رسد تا ببینیم چه کسانی برنده می‌شوند. در این مرحله بسته به خلاقیت و کیفیت تصویر گرفته شده، برندگان مشخص می‌شوند. پس تا جایی که می‌توانید، تصویری جالب و جذاب بگیرید تا شانس‌تان برای برنده شدن بیشتر باشد. همچنین مهم است که از عکس‌های اینترنتی استفاه نکنید و عکس‌های گرفته شده خودتان را به اشتراک بگذارید.

instagram-baztabestan

جوایز چه هستند؟

به ۴ نفر از کسانی‌که بهترین و جذاب‌ترین تصاویر را گذاشته باشند، بن خرید محصولات فیلیپس به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان هدیه داده می‌شود تا هر آن چیزی را که دوست دارند برای خودشان انتخاب کرده و سفارش دهند.

تا چه زمانی فرصت شرکت در مسابقه را داریم؟

از روز ۳۰ تیر ماه تا پایان ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، شما می‌توانید تصاویر خودتان را با هشتگ بازتابستان به اشتراک گذاشته و شانس برنده شدن را کسب کنید. در طی این بازه زمانی، بایستی تنها یک عکس را با این هشتگ منتشر کنید و توجه داشته باشید که صفحه اینستاگرام‌تان نباید در حالت Private باشد.

برندگان چه زمانی معرفی می‌شوند؟

پس از آنکه مسابقه در ۳۰ مرداد ماه به پایان رسید، حال نوبت داوری است تا از میان تصاویر منتشر شده در اینستاگرام، ۴ نفر برتر انتخاب شوند. اسامی افراد برنده نیز در همین وب‌سایت اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *