منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

جاروبرقی خلاقانه فیلیپس مدل FC8924، پیشرفته ترین مدل جاروبرقی کیسه دار

 

دغدغه تمیز کردن منزل در شهرهای آلوده و پر گرد و غبار برای افرادی که به نظافت اهمیت فراوان میدهند، مشکلی تمام نشدنی  است و کمتر خانه داری را پیدا می کنید که با آن دست به گریبان نباشد؛ مشکلی که فیلیپس با جاروبرقی مدرن و قدرتمند مدل FC8924 حل کرده است.

Performer Ultimate 9

این جاروبرقی مجهز به تکنولوژی انحصاری چراغ LED در دهانه پاروئی اش است که اجازه نمی دهد ذره ای گرد و خاک از نظر شما پنهان شود. شکل منحصر به فرد لاستیک های زیر پارویی از گیر کردن و پیچ خوردگی ریزترین رشته های مو جلوگیری می کند و فرم مسطح دهانه اجازه دسترسی به مناطق بیشتری به شما می دهد .

 

توان ۲۲۰۰ واتی

موتور، که قابلیت مکِش ۵۰۰ واتی به جاروبرقی FC8924 فیلیپس میدهد تضمین کننده قدرت تمیز کنندگی بالای آن است.                                                                         F400079230-FIL-global-001

فناوریAirflow Max

Performer-Ultimate-2

همان‌طور که از اسمش پیدا است، باعث می شود جریان هوای داخل مخزن  همواره برقرار باشد و تا پر شدن کامل کیسه، قدرت مکش را بالا نگه می دارد. این فناوری مانع جمع شدن گرد و خاک روی فیلتر می شود و بدین ترتیب هوا

داخل مخزن به صورت دایم جریان پیدا می کند و قدرت مکش به صورت یکنواخت، پر قدرت می ماند.

با کمک این فناوری دیگر لازم نیست نگران پایین آمدن قدرت مکش دستگاه و تعویض زود به زود کیسه جاروبرقی خود باشید. با خیال راحت، قدرت مکش بالا در زمان طولانی تری داشته باشید.

F400079654-FIL-global-001

همچنین فیلتر قوی HEPA 13 بکار رفته در این جاروبرقی قابلیت جذب ۹۹٫۹۵ درصد گرد و غبار و ذرات بسیار ریزی که باعث ایجاد آلرژی در افراد می شود را دارد و اجازه عبور ذرات ریز گرد و غبار را نمیدهد که این امر از آلودگی ناخواسته

محیط جلوگیری می نماید.

از دیگر مزایای جاروبرقی مدل FC8924 فیلیپس می توان به کنترل از راه دور اشاره کرد؛ کلید های تعبیه شده بر روی دسته جهت افزایش و کاهش قدرت دستگاه بدون نیاز به انجام تنظیمات از روی بدنه می باشد.

همچنین سیستم هوشمند خاموش/روشن شدن خودکار دستگاه کمک می کند زمانی که از آن استفاده نمی کنید به صورت اتوماتیک خاموش و زمانی که Performer-Ultimate-10شروع به کار نمایید آنرا روشن می نماید.

F400077427-FIL-global-001

در کنار این طراحی فوق العاده دسته ، دستگاه اصلی نیز از صفحه نمایش خلاقانه ای بهره می برد که در ضمن سادگی به شما در استفاده بهینه از دستگاه کمک خواهد کرد؛ تنظیمات نظافتی ، میزان پر شدن کیسه و تنظیم قدرت بر روی صفحه نمایش قابل دسترسی است.

همچنین بر روی دستگاه محفظه ای برای لوازم جانبی تعبیه شده که دسترسی آسان به آنها به شما در تمیز نگاه داشتن زاویه ها و دیگر نقاط دور از دست کمک خواهد کرد.

جمیع نکات گفته شده در بالا تضمین می کنند که جاروبرقی مدل FC8924 فیلیپس پاسخگوی تمام نیازهایی است که می توان از یک جاروبرقی انتظار داشت.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *