منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

پیرایش یکدست و بدون درد سر با BT5200

هنوز آقایانی هستند که صورت خود را از ته نتراشیده و ته ریش را برای ظاهر خود انتخاب بهتری می‌دانند. تا چندی قبل شاید در بازار انتخاب یک ریش تراش و یا وسیله اصلاح صورت بدون دردسر کار سختی به شمار می‌رفت؛ اما شرکت فیلپیس با تمرکز بر روی این حوزه و تولید محصولاتی بی نظیر کار اکثر مشتریان را راحت کرده است.

یکی از محصولات خوب کمپانی فیلپیس در این حوزه، دستگاه اصلاح صورت BT5200 است. این دستگاه با تنظیمات دقیق خود و همچنین بهره‌گیری از تیغه‌های تمام فلزی و بهره‌گیری از یک باتری قدرتمند می‌تواند شما را در رسیدن به هدفتان به بهترین نحو ممکن یاری کند.

اگر نگران شست و شوی پس از اصلاح هستید باید بگوییم به هیچ وجه نگران نباشید. به راحتی پس از اصلاح دستگاه خود را زیر آب گرفته و آنرا تمیز نمایید. این محصول فیلپیس همانند اکثر تولیداتش کاملا ضد آب بوده و مشکلی برای شما ایجاد نمی‌کند.

BT5200_13-IMS-en_SA

بهره گیری از یک باتری قدرتمند در کنار اتصال مستقیم برق، به شما کمک می‌کند تا اگر در کنار آینه منزل پریز برقی ندارید، با یک ساعت شارژ کامل، به راحتی ۶۰ دقیقه از این محصول بهره‌گیرید.

وجود تیغه‌های خود تیز شونده و سازگار با پوست صورت، شانه های بلند کننده مو و تنظیمات دقیق کوتاهی موی صورت با دقت ۰٫۲ میلیمتر از دیگر امکانات این دستگاه است.

 

سیستم هدایت دینامیکی ریش برای نتایج یکدست

  • تنظیمات دقیق ۰٫۲ میلیمتری
  • تیغ های تمام فلزی
  • ۶۰ دقیق استفاده بدون سیم / ۱ ساعت شارژ کامل
  • شانه بلند کننده مو

 

بلند کردن مو برای نتایج یکدست اصلاح

سیستم هدایت دینامیکی ریش به همراه شانه بلند کننده مو، مو را تا سطح تیغه باند می‌کند تا پیرایش کامل و یکدستی را ارائه کند و همچنین امکان انتخاب ظاهری با ته ریش ۳ روزه، ریش کوتاه و یا ریش بلند را فراهم می‌کند.

BT5200_13-U1P-global-001 (1)

پیرایش بدون زحمت با هدایت مو به سمت تیغ برش

ته ریش خود را با یک حرکت پیرایش کنید و از پوست خود نیز محافظت نمایید. شانه جدید بلند کننده مو، ریش را تا سطح تیغ بالا می‌برد تا یک اصلاح یکدست و بدون زحمتی داشته باشید.

F400071257_BT5200_13-FIL-global-001

تیغه های دو برابر تیز شده برای پیرایش سریعتر

این دستگاه دارای تیغه های کاملا فلزی با تیزی دو برابر شده است که میزان بیشتری از مو را در هر بار حرکت پیرایش می‌کند.

F400071249-FIL-global-001

۱۷ تنظیم طول قفل شونده از ۰٫۴ تا ۱۰ میلیمتر با دقت ۰٫۲ میلیمتر

اندازه دلخواه خود را از ۰٫۴ تا ۱۰ میلیمتر با دقت ۰٫۲ با چرخاندن درجه تنظیم روی بدنه به راحتی انتخاب کنید. اکنون دستگاه بر روی طول مد نظر شما قفل شده و آماده استفاده می‌باشد.

F400073885-FIL-global-001

۶۰ دقیقه استفاده با ۱ ساعت شارژ کامل

با یک ساعت شارژ دستگاه خود می‌توانید ۶۰ دقیقه به صورت بدون سیم از آن استفاده کنید. این دستگاه به دو صوت استفاده با سیم و بدون سیم طراحی شده و شما می‌توانید در حین استفاده از دستگاه نیز آن را به برق بزنید و به پیرایش خود ادامه دهید.

F400073886-FIL-global-001

۱۰۰% ضد آب برای شستشوی کامل و آسان

به راحتی سَری تریمر خود را زیر شیر آب بشوئید. این دستگاه کاملا ضد آب است.

F400071250_BT5200_13-FIL-global-001

تیغه های سازگار با پوست و با کارایی بالا

همواره از یک پیرایش کامل در کنار محافت از پوست خود لذت ببرید. تیغه های استیل این دستگاه به آرامی روی یکدیگر کشیده می‌شوند و خود را تیز می‌کنند (حالت خود تیز شوندگی) تا همیشه به صورت کارآمد باقی بمانند. همچنین این تیغه ها داری سَری های گرد شده است تا از تحریک پوست جلوگیری کند.

F400073888-FIL-global-001

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *