منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

ماشین اصلاح فیلیپس مدل BT7206 مجهز به پمپ مکِش

 

از این پس با کمک سیستم جدید مکِش ِ تعبیه شده در پیرایشگر (تریمر) فیلیپس مدل BT7206 میتوانید به راحتی سبیل، ریش و خط ریش خود را اصلاح کنید بدونBT7206_15-DPP-global-001 اینکه نگران کثیفی و پخش شدن موهایتان در اطراف باشید. پمپ مکش تعبیه شده در دستگاه تا ۹۰ در­­صد از موهای اصلاح شده را به داخل کشیده و داخل محفظۀ‌ مخصوص خود جمع می‌کند.

سیستم خلاقانه شانه و تیغه اصلاح در ضمن اینکه قابلیت خود تیز شوندگی را دارد، قبل از قطع موها آنها را بلند کرده و این امکان را فراهم می نماید که حداکثر میزان ممکن از موها کوتاه شود. در ضمن این تیغه ها و شانه ها دارای لبه های گرد شده هستند و به پوست آسیب نمی رسانند.

BT7206_15-RTP-global-001قابلیت اصلاح موها در ۲۰ حالت، از ۰،۵ میلی متر تا ۱۰ میلی متر از دیگر مزایای این دستگاه می باشد.

شما می توانید با یک ساعت شارژ دستگاه یک ساعت از آن استفاده کنید یا در مواقعی که به زمان بیشتری برای اصلاح نیاز دارید در حین اتصال به برق از آن استفاده نمایید. شاخص نشانگر باطری بر روی دستگاه میزان شارژ موجودF400075709_BT7206_15-FIL-global-001 را به شما نشان خواهد داد.

 

شانه و تیغه های این دستگاه به سادگی جدا میشوند و قابل شستشو هستند همچنین با کمک برس کوچک موجود در بسته بندی می توانید به راحتی موهای درون محفظه را خالی نمایید .

ماشین اصلاح فیلیپس مدل BT7206 نیاز به روغن کاری ندارد و با ولتاژ ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت کار می کند .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *