منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

پوستی نرم و صاف با ماشین ریش تراش سِری ۷۰۰۰ فیلیپس

­­ریش تراش سری ۷۰۰۰ فیلیپس

برای اصلاح خشک و تر

از دیر باز داشتن اصلاحی سریع و بدون خراش و برش پوست آرزوی هر مردی بوده است و برای این منظور از تیغ های اصلاح گرفته تا ماشین های متفاوت ریش تراش استفاده می شده و می شود اما هر کدام از این وسایل اصلاح مشکلات و سختی های خود را دارند. تیغ های اصلاح را به سختی می توان بر روی پوست خشک صورت استفاده نمود و استفاده از ژل و کف های اصلاح نیز در کنار زمان بر بودن باهر پوستی سازگار نیست. البته باید به این مشکلات، کند شدن گاه و بیگاه تیغ ها و خالی بودن نا بهنگام قوطی ژل را نیز اضافه نمود.S7710_26-DPP-global-001

از طرف دیگر ماشین های اصلاح قدیمی نیز سختی های کار کرد خودشان را دارند. نیاز به تمیز کردن دستگاه بعد از هر اصلاح از یک طرف، لبه های تیز و خراش های ناشی از آن از طرف دیگر در کنار  گرمای بالایی که ایجاد می کنند و موجب تحریک پوست صورت می شوند می تواند برخی از معایب این دستگاه ها باشد. افرادی که پوست صورتشان حساس است، این مشکلات را بیشتر احساس می کنند و روزانه با آن مواجه هستند.

تحقیقات نشان می دهد دلیل اصلی تحریک و قرمز شدن پوست پس از اصلاح ناشی از اصطکاکی است که در اثر حرکت چند باره سر دستگاه بر روی سطح پوست ایجاد میشود.

 

از این رو نیاز به ریش تراشی که در کنار اصلاح یکدست، از پوست صورت و گردن به خوبی محافظت نماید از طرف اکثر آقایان به خصوص افرادی با پوست های حساس شدیدا احساس می شده است.

برای مقابله با مشکل حساسیت و قرمزی پوست، فیلیپس دستگاه های اصلاح سِری ۷۰۰۰ را تولید کرده است که شامل حلقه های ضد حساسیت برای آرامش پوست می باشد.

این حلقه ها شامل هزاران دانه پودری بوده که موجب صاف شدن سطح حلقه ها می شود و اجازه می دهد که دستگاه به راحتی روی پوست بلغزد.

S7710_26-RTP-global-001حالا اصلاح کردن برای پوست های حساس بسیار راحت و کارآمد شده است!

تیغه های حرفه ای این دستگاه برای برش دقیق مو جهت داشتن اصلاحی نزدیک و ملایم برای پوست مهندسی شده اند.

برای حرکت راحت بر روی برجستگی های صورت ، سَری دستگاه در پنج جهت حرکت و انعطاف دارد.

با ریش تراش سِری ۷۰۰۰ فیلیپس شما می توانید به صورت خشک یا تر با ژل یا فوم با راحتی خیلی بیشتری اصلاح کنید.

برای تمیز کردن دستگاه، تمام کاری که می بایست انجام دهید این است که آن را داخل سیستم شستشوی SmartClean بگذارید که واقعا دستگاه را مثل روز اول نو نگه می دارد.

شما می توانید از این دستگاه برای سایر مراقبت های پوستی نیز استفاده کنید؛ برای مدل دادن، خط انداختن و تمیز کردن پوست.

برای اصلاح ته ریش بلند، ابتدا از سَری مدل دهنده ریش به عنوان پیش اصلاح استفاده کنید؛ با این روش، اصلاح روی پوست بسیار راحت تر انجام می شود.

همچنین شما می توانید ماشین اصلاح خود را زیر دوش حمام استفاده کنید و به راحتی در زیر آب شسته و تمیز نمایید.S7710_26-U5P-global-001

ریش تراش های سری ۷۰۰۰ فیلیپس دارای باطری لیتیومی هستند که به شما اجازه می دهد تا با یک ساعت شارژ دستگاه ۵۰ دقیقه از آن استفاده نمایید یا با شارژ فوری آن را برای یک اصلاح آماده کنید؛ این دستگاه ها برای اصلاح بی سیم طراحی شده اند تا در صورت استفاده از آن زیر دوش یا روی پوست مرطوب خطری شما را تهدید نکند

دستگاه دارای نمایشگر هوشمندی است که ۳ خط باطری را به شما نشان می دهد ، به شما اطلاع می دهد چه زمانی دستگاه نیاز به تمیز کردن دارد،  چه زمانی لازم است باطری را شارژ نمایید، چه زمانی لازم است سری دستگاه را عوض نمایید و اینکه قابلیت قفل مسافرتی دستگاه فعال شده است.

یک عدد کیف مسافرتی زیبا نیز درون جعبه قرار داده شده است که در عین زیبایی از آسیب های احتمالی ناشی از حمل جلوگیری می نماید.

دستگاه های ریش تراش سری ۷۰۰۰ فیلیپس برای همه آقایان با هر نوع پوست و جنس و ضخامت ریش و سبیل مناسب است و به شما کمک می کند تا اصلاح بهتری داشته باشید و از آن لذت ببرید

S7710_26-PID-global-001

 

 

 

  • بهترین ماشین اصلاح برای پوستهای حساس

  • حلقه های ضد حساسیت برای محافظت از پوست

  • آرام و دقیق با تیغ های حرفه ای

  • کلید هوشمند و تایمر دقیق

  • سیستم تمیز کننده هوشمند

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *