منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

ماشین اصلاح برقی آقایان مدل BG2024 فیلیپس

تناسب اندام و زیبایی دغدغه همیشگی انسان متمدن بوده است و برای نیل به این مقصود، تغذیه صحیح و ورزش در درجه اول اهمیت قرار دارد. یکی از کارهای رایج در بین آقایان ورزشکار، اصلاح موهای بدن است که نقش بالایی در بیشتر و بهتر دیده شدن زیبایی و تناسب بدنی آنها دارد. البته امروزه اصلاح موهای زائد

BG2024_15-RTP-global-001

بدن به یک امر بسیار مرسوم بین اکثر آقایان تبدیل شده که به غیر از مورد گفته شده، یکی از اصلی ترین عوامل مربوط به پاکیزگی است . اما متاسفانه اصلاح بدن به شیوه های سنتی امری سخت،  زمان گیر، حساسیت زا و بعضا درد آور و در برخی از نقاط بدن غیر ممکن است ، چرا که انحنا و قوس های بدن اجازه استفاده از تیغ و ماشین های اصلاح سر و صورت را در برخی نواحی نمی دهد و غالبا این روند با ایجاد خراش و جراحت پوستی همراه است و برای پوست های حساس تر مشکلات پوستی و جوش های چرکی را به همراه دارد.

کارشناسان ما در فیلیپس با همراهی متخصصان پوست و مو موفق شده اند که راه حل بی نقصی برای این مشکل پیدا کنند؛ ماشین های اصلاح بدن فیلیپس مخصوص آقایان به شکلی طراحی شده اند که موهای بدن شما را از نزدیکترین نقطه به پوست قطع می کنند بدون اینکه کمترین آسیبی به پوست شما برسانند.

یکی از دستگاه های برجسته اصلاح بدن فیلیپس، BG2024 می باشد که برای اصلاح قسمتهای مختلف بدن از جمله زیر بغل، سینه، شکم، کمر و شانه ها و البته پاها و مناطق حساس طراحی شده است. سیستم آرامش

BG2024_15-D1P-global-001

پوست (Skin Comfort)  بکار گرفته شده در این دستگاه،  تمام موها در هر جهتی که روییده باشند را کوتاه میکند؛ تریمر دو سویه، موهای بلندتر را کوتاه کرده و شِیور فویلی، اصلاح کامل و نزدیک به پوست را ارائه میکند. همچنین لبه گرد شده تیغه از هر گونه آسیب احتمالی به پوست جلوگیری می نماید.

در این دستگاه از فن آوری ضد آب فیلیپس استفاده شده است که امکان شستشوی آن و اصلاح در زیر دوش حمام را هم برای شما فراهم می نماید، کافی است ۸ ساعت دستگاه را شارژ نمایید تا بتوانید ۵۰ دقیقه با آن اصلاح کنید. نشانگر باطری میزان پر یا خالی بودن آنرا با رنگهای سبز و نارنجی به شما نشان خواهد داد، برای شارژ دستگاه پایه زیبایی در نظر گرفته شده است که می تواند در کنار شارژ به بهترین شکل ممکن از دستگاه نگهداری نماید.

BG2024_15-DPP-global-001

طراحی فوق العاده دسته ارگونومیک به همراه جنس لاستیکی آن به شما کمک می کند که به راحتی از آن در نقاط مختلف بدن استفاده نمایید همچنین لازم به ذکر است که این دستگاه با ولتاژ های مختلف جهانی ( از ۱۱۰ ولت تا ۲۴۰ ولت ) کار می کند و نیاز به روغن کاری ندارد.

با استفاده از این دستگاه دیگر نگران زخم ها و خراش های احتمالی اصلاح نباشید، شما می توانید در کنار پاکیزگی، زیبایی و تناسب اندام خود را به بهترین شکل نمایش دهید.

این دستگاه شامل ۲ سال ضمانت پس از فروش جهانی می باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *