منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

چگونه پوستی لطیف و بدون مو برای مدت زمان طولانی داشته باشیم؟

رفع موهای زاید اگر اصلی ترین مقدمه زیبایی بانوان نباشد یکی از اصلی ترین هاست. رفع موهای زاید همیشه یکی از مشکلات بانوان بوده و هست که تاثیر بالایی در زیبایی ایشان دارد؛ تصور بانویی زیبا با موهای پشت لب فراوان و صورت و بدنی پر مو عملا غیر ممکن به نظر می رسد و از این رو است که بانوان از دیر باز برای رفع این مشکل دست به روش های متعددی زدند که اکثرا یا دردناک هستند مانند بند و موم و یا خیلی کم دوامند مثل تیغ و کرم مو بر و یا گران و پر زحمت مثل لیزر. البته در کنار موارد گفته شده، اکثر روشها باعث ایجاد التهاب های پوستی، زخم، کشیدگی پوست و …. نیز می شوند. همچنین مراجعه به کلینیک ها و مراکز زیبایی و صرف زمان زیاد برای این کار از دغدغه های اصلی خانمها نیز می باشد. شاید اگر بخواهیم مشکلاتی را که خانمها در اصلاح موهای بدنشان با آن مواجه هستند را خلاصه کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:BRI953_00-RTP-global-001

  • درد
  • رویش مجدد موها در فاصله کوتاه
  • پیدا کردن زمانی برای مراجعه به مراکز زیبایی در بین مشغله های روزانه
  • عدم احساس راحتی در مراجعه به مراکز زیبایی خصوصا برای نواحی خاص
  • اجبار به نگه داشتن موهای زائد تا رسیدن به اندازه ای مشخص در بعضی روشها مثل اپیلاسیون
  • حساسیت، جوش و تحریک پوستی

و اما فیلیپس با همکاری نزدیک با متخصصان بین المللی پوست و آزمایش بر روی بیش از ۱۰ هزار بانوی داوطلب در سراسر دنیا توانسته است بهترین دستگاه رفع موهای زاید در منزل را ارائه نماید. این دستگاه که Lumea نام دارد، از فن آوری IPL در رفع موهای زائد استفاده می کند. Philips Lumea دستگاهی است که بر پایه نور عمل می کند و برای استفاده امن و راحت در منزل طراحی شده است تا شما از داشتن پوستی لطیف و بدون مو برای مدت زمان طولانی لذت ببرید.

در بین مدل های مختلف Philips Lumea دستگاه  BRI953 یکی از بهترین هاست. ویژگی های منحصر بفرد بکار گرفته شده در این دستگاه، حذف موهای زائد را برای خانمها بیش از پیش ساده تر، کارآمدتر و خوش آیند تر کرده است.

 عمر لامپی در حدود ۲۰ سالbri950-20-years-icon-v2

 

bri950-92-reduction-icon-v2

حذف موهای زاید تا ۹۲ درصد تنها با ۳ بار استفاده

bri950-cordless-icon-v2

امکان استفاده بی سیم و با سیم

 

BRI953_00-RTP-global-001تنها با ۳ بار استفاده از دستگاه رفع موهای زاید فیلیپس مدل BRI953 از شر ۹۲% موهای زاید بدنتان خلاص می شوید و با ادامه مصرف تنها تا ۵ جلسه، بدنی بدون مو و پوستی لطیف خواهید داشت.

استفاده از این دستگاه ساده، آسان و در عین حال بسیار مؤثر است.

این دستگاه دارای ۳ سَری برای نقاط مختلف بدن است که هر یک مطابق با قوس هر قسمت از بدن طراحی شده است تا بهترین تاثیر را روی پوست و موی شما بگذارند. این دستگاه قابل استفاده بر روی طیف وسیعی از رنگ پوست و مو می باشد و با بهره گیری از فن آوری Skin Smart قابلیت تشخیص و پیشنهاد بهترین تنظیمات، متناسب با رنگ پوست و موی شما را دارد.

 

برای بهترین نتیجه کافیست در ۵ بار اول هر ۲ هفته یکبار از دستگاه استفاده نمایید تا پوستی نرم و لطیف و بدون مو داشته باشید و برای حفظ این نتیجه هر ۴ تا ۸ هفته یکبار دیگر کل بدن را با دستگاه IPL فیلیپس مو زدایی نمایید.

 

استفاده از سری دستگاه های لومیا ساده، موثر و در عین حال کاملا بی خطر است کافیست تا با توجه به پیشنهاد دستگاه برای پوست خود، تنظیمات مناسب را بکار برده و از سری های مناسب برای قسمت های مختلف بدن استفاده نمایید

در صورت رعایت موارد فوق و انجام امور به ترتیب زیر در زمان کوتاهی می توانید روی کل بدن استفاده  کنید.BRI953_00-APP-global-001

  1. با تیغ یا کرم موبر، موهای قسمت مورد نظر را اصلاح کنید ولی اپیلاسیون نکنید. پیش از استفده از دستگاه باید موهای زاید بدن اصلاح شده باشند ولی مو از ریشه نباید خارج شده باشد.
  2. دستگاه فیلیپس لومیا با کمک فن آوری Skin Smart رنگ و کیفیت پوست و موی شما را تشخیص می دهد و بهترین تنظیمات را متناسب با شرایط شما پیشنهاد می کند.
  3. دستگاه را به صورت عمود ( ۹۰ درجه ) بر روی پوست خود قرار دهید و منتظر روشن شدن چراغ مربوط به اعلام آمادگی دستگاه باشید ( Ready to flash ) و سپس دکمه را فشار دهید.
  4. زمانی که دکمه شروع به کار را زدید دستگاه را به آرامی روی پوست حرکت دهید. لازم نیست دستگاه را از روی پوست بردارید و مجددا روی آن قرار دهید بلکه می توانید به راحتی دستگاه را روی پوست حرکت دهید.

شما می توانید از این دستگاه به صورت بدون سیم یا زمانی که متصل به برق و در حال شارژ شدن است استفاده نمایید و برای همیشه از دردهای ناشی از روش های سنتی آسوده گردید و از پوست لطیف و بدون مو با اعتماد به نفس لذت ببرید.

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *