منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

آبمیوه گیری مدل HR1925 فیلیپس – سِری آوانس

آبمیوه ای با درصد فیبر مورد نظر خودتان داشته باشیدzoom

تجربه استفاده از دستگاه های آبمیوه گیری خانگی در کنار لذت نوشیدن آبمیوه ۱۰۰ درصد طبیعی و سالم سختی های تقریبا زیادی دارد که غالبا موجب می شود از مزایای آن چشم پوشی کرده و به آب میوه های بسته بندی که درصد شکر بالایی دارند اکتفا کنیم یا در بهترین حالت سراغ فروشگاه های نه چندان قابل اعتماد آبمیوه فروشی برویم.

از جمله این سختی ها شستن دستگاه بعد از استفاده است؛ شستشوی ماشین های آب میوه گیری همیشه یکی از دردسر های اصلی تهیه آب میوه در منزل بوده است، به این علت که معمولا صفحه تیغه و توری دستگاه به نحوی طراحی می شوند که از طرفی امکان شستشوی دستی به علت تیزی تیغه مقدور نمی باشد و از طرف دیگر گیر کردن تکه های میوه در لابلای تیغه و توری اجتناب ناپذیر است. همینطور پخش شدن و چسبیدن تفاله میوه و سبزیجات به کلیه قطعات دستگاه یکی دیگر از مشکلاتی است که در اکثر دستگاه های آبمیوه گیری با آن مواجه هستیم.

فیلیپس با شعار “نوآوری و تو” همیشه در پی راحت تر کردن زندگی مشتریانش از طریق نوآوری های معنا دار و کارآمد می باشد. در دستگاه های آبمیوه گیری جدید فیلیپس، توری دستگاه به صورت برعکس طراحی شده که باعث می شود همه تفاله ها بدون پخش شدن به اطاف، کاملا وارد مخزن داخلی دستگاه  شوند و به اطراف پخش نشوند. توری دستگاه از جنس کاملا صیقلی است که موجب می شود تفاله ها به آن گیر نکنند و راحت از روی آن سُر بخوردند. مشکل شستشو نیز کاملا حل شده و شما می توانید پس از استفاده از دستگاه، با ریختن یک لیوان آب در دستگاه و راه اندازی آن، شستشوی مقدماتی را انجام دهید و سپس تنها در یک دقیقه قطعات را در زیر شیر آب بشوئید.

zoom3نکته دیگر دور ریز زیاد میوه هایی است که در منزل آب میگیرید در صورتی که هم از نظر ارزش غذایی و هم از لحاظ ایجاد طعم بهتر و لذت نوشیدن آبمیوه ای غلیظ تر، اکثر افراد ترجیح می دهند که از دور ریز بیش از نیمی از میوه ها جلوگیری نموده و سهم بیشتری از آن را همراه با آبمیوه خویش نوش جان کنند. دستگاه های جدید آبمیوه گیری فیلیپس با بهره گیری از فن آوری FiberBoost (افزایش میزان فیبر) این امکان را برای شما فراهم کرده تا خودتان انتخاب نمایید که میزان غلظت و در نتیجه فیبر موجود در آبمیوه ای که تهیه می کنید چقدر باشد، این قابلیت با طراحی یک کلید که بین آب میوه تازه شفاف و بدون تفاله و آب میوه غلیظ خامه ای با فیبر بیشتر تغییر می کند امکان پذیر شده است.

یکی دیگر از مشکلات دستگاه های آبمیوه گیری قدیمی صدای زیاد و لرزش بالای آنها بود که گاها بعد از چند دقیقه استفاده، اعتراض سایرین را در پی داشت، مخصوصا در خانه های آپارتمانی! اما موتور دستگاه های جدید آبمیوه گیری فیلیپس به نحوی طراحی شده است که صدا و لرزش کمتری ایجاد می کنند که در نتیجه شما می توانید آب گیری میوه ها را بی صداتر از همیشه تجربه نمایید. با کمک فن آوری جدید Dripstop فیلیپس، دیگر دستگاه آب میوه گیری شما چکه نمی کند و کابینت و آشپزخانه شما بعد از هر بار استفاده نیاز به تمیز کردن نخواهد داشت.

از دیگر مزایای آبمیوه گیری های جدید فیلیپس، طراحی دهانه ورودی بزرگتر است که هم سرعت کار را بالا می برد و هم زحمت شما را برای خرد کردن بیش از حد میوه ها کم خواهد کرد ، این امکانات در کنار موتور ۱۲۰۰ واتی و جداساز اتوماتیک تفاله ها این دستگاه را به بهترین شکل آماده استفاده شما نموده است.

در آخر خلاصه ای از قابلیت های آبمیوه گیری مدل HR1925 فیلیپس را برایتان بازگو کرده ایم، امیدواریم که از آبمیوه هایی که با این دستگاه تهیه می کنید نهایت لذت را ببرید

 

F400078256-FIL-global-001 F400078254-FIL-global-001 F400078252-FIL-global-001 F400078250-FIL-global-001

  • امکان تهیه آبمیوه هایی تا ۵۰% غلیظ تر با فن آوری FiberBoost
  • تمیز کردن دستگاه تنها در یک دقیقه با فن آوری QuickClean
  • جدا نمودن ساده تفاله ها
  • تمیز ماندن آشپزخانه با فن آوری جلوگیری از چکه کردن Dripstop
  • موتور ۱۲۰۰ وات
  • دهانه ورودی XXL
  • بی صدا تر از همیشه

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *