منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

با اپلیکیشن Philips Lumea IPL بیشتر آشنا شوید

مطمئنا تا امروز در مورد دستگاه های رفع موهای زائد خانگی فیلیپس مطالبی شنیده اید. دستگاه های فیلیپس لومیا که با فن آوری IPL و برunnamed1 اساس تابش نور قوی طراحی شده است یکی از مدرن ترین و کار آمد ترین تولیدات این شرکت است. فیلیپس لومیا از فن آوری بکار گرفته شده در دستگاه های بزرگ و حرفه ای کلینیکی استفاده کرده و با قیمت بسیار مناسب و در ابعاد و وزنی ایده آل طراحی و در اختیار کاربران قرار گرفته تا با آسودگی خاطر و به صورت ایمن، در محیط امن و آرام خانه بدون احساس هیچگونه دردی، اقدام به رفع موهای زائد خود نمایند.

فیلیپس با همکاری نزدیک با متخصصان بین المللی پوست و آزمایش بر روی بیش از ۱۰ هزار بانوی داوطلب در سراسر دنیا توانسته است بهترین دستگاه رفع موهای زاید در منزل را تولید و روانه بازار نماید. برای ارتباط بهتر و ساده تر با دستگاه های لومیا و همچنین نداشتن دغدغه فراموشی برنامه استفاده از آن، شما می توانید از اپلیکیشنی که مختص به این دستگاه طراحی شده و بهترین مربی خانگی شما برای بهره وری حداکثری از فیلیپس لومیا می باشد استفاده نمایید.

392x696bbاین اپلیکیشن به صورت گام به گام به شما آموزش می دهد که چگونه از دستگاه استفاده نمایید و نتایج حاصله را با آنچه می بایست اتفاق بیافتد مقایسه نموده و از روند انجام صحیح کار اطمینان حاصل کنید و این کار از طریق طراحی برنامه ای اختصاصی برای شما و متناسب با رنگ و نوع پوست و مویتان اتفاق می افتد. برنامه ای متفاوت و جداگانه برای قسمت های مختلف بدن ( پاها، دستها، زیر بغل و نقاط حساس، صورت، شکم، کمر و بیکینی ) آماده می شود که برای طراحی این برنامه زمان شما و نحوه ای که دوست دارید عمل کنید در نظر گرفته می شود. برای رسیدن به بهترین نتیجه کافی است مطابق برنامه ای که دستگاه به شما ارائه می کند عمل نمایید، برای جلوگیری از فراموش کردن جدول زمان بندی ارائه شده توسط اپلیکیشن، قابلیت هشدار پیش از موعد نیز پیش بینی شده است.

 

هوشمندی و قابلیت های اپلیکیشن در کنار توان بالای دستگاه های فیلیپس لومیا بهترین ترکیب را برای داشتن پوستی لطیف و بدون مو در اختیار شما قرار می دهد.

unnamed

 

 

برای دانلود و استفاده رایگان از این اپلیکیشن برای اندروید و ios می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید:

اپلیکیشن لومیا فیلیپس برای ios

اپلیکیشن لومیا فیلیپس برای اندروید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *