منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

چگونه موی سر خود را اصلاح کنیم؟

اصلاح عالی موی سر، یک اتفاق جذاب برای آقایان به شما می‌رود؛ اما آیا دوست دارید خودتان این عمل را انجام داده و هر از گاهی در وقت و هزینه صرفه جویی کنید؟ خب چرا این کار را خودتان انجام نمی دهید و به یک غریبه می سپارید؟ به راحتی و در محیط خصوصی خود بهترین و زیباترین مدل مو را برای خودتان ایجاد کنید.

اول ابزارها را آماده کنید

در ابتدا شما نیاز به یک دستگاه اصلاح موی سر با تنظیم طولی مختلف دارید. بهتر است یک شانه قابل تنظیم قفل شونه بر روی دستگاه باشد تا اینکه شانه های مختلف مجزا را استفاده نمایید.

سپس به دنبال یک آینه دستی سبک باشید. سعی کنید در حالت ایستاده یک آینه ثابت روی دیوار نیز داشته باشید که بتوانید با آینه دستی خود آن را تنظیم کرده و پشت سرتان را نیز به خوبی ببینید.

خب، شروع می‌کنیم

کار خود را با بلندترین تنظیم طولی شانه شروع کنید و حرکت های ملایمی را از پشت گردن به سمت بالا انجام دهید! پس از امتحان با بلندترین طول شانه، زمانی که به استفاده از دستگاه عادت کردید، طول دلخواه خود را تنظیم کنید  و شروع به اصلاح قسمتی از موهای سر خود کنید و چندین بار همان قسمت را اصلاح کنید تا مطمئن شوید که موهای آن بخش را به خوبی و درستی کوتاه کرده‌اید.

حال شما می توانید با بهره‌گیری از تنظیم طولی کوتاه تر، مو های پشت سر خود را کوتاه کنید و دستگاه را از پشت گردن به سمت بالا طوری حرکت دهید که پایان حرکت شما به طرف هوا باشد یعنی روی انحنای سر حرکت نکنید. سپس شانه را روی تنظیم بلندتر قرار دهید و موهای قسمت بالا و جلوی سر را کوتاه کنید. نهایتا خط ریش خود را پیرایش نمایید و موهای زیر گردن را نیز با تریمرهای فیلیپس اصلاح کنید.

تمام شد؟! خسته نباشید

حال می‌توانید به حمام رفته و با آینه موجود باز هم هنر خود را تماشا کنید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *