منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

۵ قانون مهم برای یک اصلاح تمیز و مردانه!

آیا تا به حال برای اصلاح صورت خود، به این فکر افتاده‌اید که چگونه می‌توان این امر را به بهترین نحو انجام داد؟ در این مطلب به شما کمک می‌کنیم که در ۵ مرحله اصلاحی بی‌نظیر را تجربه کنید.

زندگی دارای قوانینی است که گاه عدم رعایت آن‌ها می‌تواند مشکلات زیادی را برای ما ایجاد کند؛ مثلا شما برای حفاظت از سلامتی خود هر ماده غذایی را نمی‌خورید؛ یا حتی اگر میوه‌ای را ببینید که لک دارد، از مصرف آن خودداری می‌نمایید، در واقع رعایت این قوانین برای حفاظت از سلامتی ماست.

خب، در اینجا می‌خواهیم به ۵ قانون اصلاح مردانه اشاره کنیم. اگر می‌خواهید چهره‌ای بی نظیر و صورتی سالم داشته باشید، پس به قوانین زیر به طور کامل عمل کنید.

  • آماده باشید

پیدا کردن ریش تراشی که حتی شارژ نیز ندارد، تنها ۳ ثانیه قبل از خروج از منزل، اصلا نمی‌تواند یک روز خوب را برای شما رقم بزند. هر شب قبل از خواب ریش تراش خود را چک کنید و از داشتن شارژ کافی آن مطمئن شوید. فراموش کردید؟ ایرادی ندارد، گاهی اوقات برخی ریش تراش‌ها تنها با چند دقیقه شارژ به خوبی انرژی کافی برای یک اصلاح سریع را فراهم می‌کنند.

اگر می‌خواهید صورت خود را به صورت خیس اصلاح کنید، همیشه در خانه خمیر ریش داشته باشید! اصلاح در حمام و تنها با آب ممکن است برای پوست‌تان مناسب نباشد.

  • قاطعانه تصمیم بگیرید

می‌خواهید صورتتان را خشک اصلاح کنید یا خیس؟ اصلاح خشک قطعا کار شما را سریع‌تر راه می‌اندازد. در مقابل اصلاح خیس نیز صورت شما را تازه و مرطوب‌تر می‌سازد. البته اگر استفاده از خمیر ریش را فراموش نکنید.

به همین دلیل تصمیمتان را از قبل بگیرید. به حمام نروید و در آینه‌ فکر کنید که می‌خواهید چه کاری انجام دهید. این کار مخصوص دختران است!

  • صورت خود را خنک نگاه دارید

شست و شو و آبکشی صورت پیش از اصلاح می‌تواند نتیجه بهتری برای شما داشته باشد. در واقع شما نمی‌خواهید که هنگام اصلاح لایه‌ای از کثیفی و عرق خشک شده را از صورت خود بزدایید.

اما به خاطر داشته باشید که پیش از اصلاح، دوش آب گرم طولانی مدت نگیرید، چون در این شرایط پوست صورت شما گرم شده، پف کرده و عرق می‌کند و با این شرایط اصلاح آن سخت خواهد بود.

  • محکم اما زیبا باشید

در ابتدا موهای بلند صورت خود را با تریمر یا یک ماشین ریش تراش کمی کوتاه کنید؛ اما اگر می‌خواهید در حمام اصلاح نمایید، حتما صورت خود را با فوم یا ژل از قبل خیس نمایید. حالا صورت شما برای اصلاح آماده است.

با استفاده از حرکات دایره‌ای، اصلاح خود را شروع کنید. سعی کنید این عمل را بر خلاف جهت رشد موهای صورت‌تان انجام دهید. اگر پوست‌تان حساس است، اصلاح را در همان جهت رشد موها انجام دهید. سعی کنید برای حرکت راحت‌تر تیغ بر روی صورت کمی پوست خود را بکشید. البته مواظب باشید در هنگام کشش پوست، ماشین اصلاح را بیش از حد بر روی آن فشار ندهید. در واقع هدف این است که موی صورت شما اصلاح شود، نه لایه‌ای از پوست‌تان!

  • خسته نباشید

اصلاح تمام شد؟ نه هنوز مانده است! پس از اصلاح سعی کنید که سر خیس شده ریش تراش خود را به طور کامل بشویید و آن‌ها در جعبه قرار دهید. سپس بر روی صورت خود از مایع پس از اصلاح نیز کمی استفاده نمایید.

خب، شما یک اصلاح کامل و تمیز را تجربه کرده‌اید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *