منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

چگونه موهای زائد کمر و شانه‌های خود را اصلاح کنیم؟

پاک سازی موهای زائد از زمان‌های دور جزء آداب پاکیزگی انسان‌ها بوده است. با پیشرفت تکنولوژی البته اصلاح موهای زائد بسیار راحت‌تر شده است؛ اما خب به طور مثال موهای پشت بدن مثل کمر هنوز هم به سختی اصلاح می‌شوند. با ما باشید تا این کار را در ۵ مرحله ساده انجام دهیم.

  • برای اینکه موهای کمر و شانه‌های خود را بهتر اصلاح کنید، ابتدا موهای آن قسمت را شانه کنید تا هرگونه گره موها باز شوند
  • ابتدا به سراغ مناطق پرموتر و راحت‌تر بروید و با کمک شانه با طول قابل تنظیم، آن قسمت ها را اصلاح کنید. سپس به آرامی به سراغ بخش های حساس‌تر مثل خال و یا خراش های پوست بروید.
  • اصلاح را در خلاف جهت رشد موهای خود انجام دهید و سپس از جهت های مختلف هم اصلاح کنید تا یک اصلاح کامل را داشته باشید. این عمل را از قسمت ای بزرگ تر و قابل دسترس‌تر بدن خود شروع نمایید و سپس با دقت به نقاط حساس بروید. اگر از ماشین‌های اصلاح همه کاره فیلیپس بهره می‌برید، پس به راحتی دسته اضافه Philips BodyGroom Plus را برداشته و کمر خود را اصلاح کنید.
  • پس از اصلاح، پوست خود را با آب سرد شسته، محل اصلاح را خشک نموده و بر روی آن لوسین پس از اصلاح بمالید.
  • برای جلوگیری از بوجود آمدن موهای زیرپوستی و نیز حساس شده پوست، از ژل های شستشوی بدن حاوی مواد لایه بردار استفاده نمایید.

معمولا شاید عادت نداشته باشید که موهای پشت خود را اصلاح کنید، اما خوب است بدانید با این کار بدن شما زیباتر شده و عضلات شما درشت‌تر و عضلانی‌تر به نظر می‌رسد. با انتخاب یک BodyGroom فیلیپس این کار را بدون هیچ زحمتی و به راحتی هرچه تمام‌تر انجام دهید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *