منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

انتخاب یک سبیل چخماقی زیبا در ۶ قدم!

آیا دوست دارید یک سبیل چخماقی جذاب و زیبا داشته باشید؟ خب با ما باشید تا ببینیم چه باید بکنیم.

  • برای ایجاد یک سبیل چخماقی جالب، تریمر و شانه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سبیل‌های خودتان را در حدود ۱٫۵ تا ۱٫۸ اینچ کوتاه کنید. برای اطراف لب‌های خود از شانه‌های بزرگ‌تری استفاده کنید.
  • با استفاده از یک تریمر دقیق و با نگاه داشتن آن با زاویه‌ای رو به پایین، خط لب خود را به سمت گوشه‌های دهان پیرایش کنید.
  • با کمک ریش‌تراش، کارتان را ادامه دهید و به سمت بالا اصلاح کنید. این کار لبه‌های سبیل را مشخص می‌کند و اطراف آن را تمیز می‌نماید.
  • برای درست کردن یک سبیل چخماقی جذاب سعی کنید حاشیه‌هایی گرد و البته شسته و رفته در وسط سبیل خود ایجاد کنید. به‌منظور نرم کردن سبیل خود از واکس یا موم هم می‌توانید بهره‌ بگیرید، اگر سبیل‌های شما بیش از حد مجعد هستند، می‌توانید از یک تیغ برای کمی تراشیدنش استفاده کنید.
  • سایر قسمت‌های صورت خود نظیر گونه‌ها، چانه و اطراف گردن را به طور کامل اصلاح کنید. برای زیبا بودن این سبیل باید اطراف آن تمیزتر از پیش باشد. برای این کار می‌توانید از یک ریش‌تراش چرخشی بهره‌گیرید.
  • همین استایل را حفظ کرده و هر روز از آن مراقبت کنید! به مرور این سبیل زیباتر از قبل خواهد شد.

127-500x330

نگه داشتن این سبیل چخماقی زیبا هم باید طبق اصول خاص خود باشد. بهره‌گیری از واکس و موم برای تازه‌تر نشان دادن آن، در کنار رسیدگی روزانه مهم‌ترین اصل است.

این نوع سبیل بیشتر در قرن نوزدهم به‌ویژه برای مردم غرب وحشی نظیر Wyatt Eap رواج داشت. بدیهی است که این نوع سبیل در کنار پوششی شیک، می‌تواند ابهت خاصی برای شما ایجاد کند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *