منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

ریش‌تراش‌های سری ۷۰۰۰ فیلیپس با بلوتوث هوشمند می‌شوند

سال گذشته کمپانی فیلیپس در نمایشگاه بین‌المللی IFA برلین از نوآوری‌های جدید خود در حوزه سلامت و بهداشت رونمایی کرد. در این میان ریش‌تراش‌های سری ۷۰۰۰ هوشمند فیلیپس به عنوان اولین محصول متصل به فناوری بلوتوث در این حوزه که اصلاحی نرم و با حداکثر راحتی را فراهم می‌کند، معرفی شد.

طبیعتا آقایان شبیه به هم نیستند؛ نوع پوست و موی هر شخص با هم متفاوت است و بنابراین هر فردی برای اصلاح خودش نیز باید از روش‌ها و امکانات مختلفی بهره گیرد.

جان اسمیت به عنوان مدیر ارشد بخش وسایل شخصی آقایان در کمپانی فیلیپس هلند می‌گوید: ما همواره تلاش می‌کنیم تا زندگی را برای آقایان راحت‌تر و جذاب‌تر کنیم. این کار با بهره گیری از فناوری‌های برتر، روز به روز ساده‌تر می‌شود. تیم طراحی و فناوری ما به تازگی ریش تراشی از سری ۷۰۰۰ را تولید کرده است که به عنوان اولین ریش تراش دنیا می‌تواند به بلوتوث متصل شده و اطلاعات مورد نیاز به آقایان را در اختیارشان قرار دهد.

نرم افزار مختص این امر یعنی Smart Shaver App می‌تواند ریش تراش هوشمند فیلیپس را با سیستم‌های ارزیابی پوست کاربر و همچنین برنامه اصلاح صورت آقایان به صورت روزانه ترکیب کند.

همچنین این نرم افزار کاربر را برای انجام یک اصلاح شخصی و بی نقص راهنمایی می‌کند؛ این موضوع حتی به افرادی با پوست‌ حساس نیز با در نظر گرفتن شرایط خاص کمک می‌کند تا پس از اصلاح، حس سوزش بر روی پوست وجود نداشته باشد.

herrpfleger_philips-smart-shaver-series-7000-13-990x556

برای اطمینان از داشتن یک برنامه اصلاح شخصی سازی شده، اپلیکیشن نوآورانه فیلیپس Smart Shaver، اطلاعات لازم جهت اصلاح شما را از طریق بلوتوث دریافت می‌کند. این برنامه اطلاعات دریافتی را جمع آوری کرده و جهت دفعات بعدی و عرضه یک راهنمایی خوب برای اصلاح بهتر به کار می‌گیرد.

این برنامه شامل راهنمایی پیشگیرانه بر اساس اصلاح‌های روزانه قبلی، موضوعات مهم در اصلاح و حساسیت پوست شما می‌شود. این برنامه اجازه می‌دهد تا عملکرد ریش تراش به‌طور کامل بر اساس سه حالت مختلف اصلاح برای آقایان سفارشی شده و بهترین حالت ممکن برای پوست و موی آن‌ها پیشنهاد شود.

این ریش تراش‌ها به‌طور کامل جهت پوست‌های حساس تست و آزمایش شده‌اند. از ویژگی‌های بارز این محصولات می‌توان به قابلیت‌هایی چون فناوری ضد اصطکاک، بهره گیری از حلقه‌های دارای پوشش آرامش بخش به پوست و سیستم منحصر بفرد تیغه های Gentle Precision اشاره کرد.

جالب است بدانید که ریش‌تراش‌های سری ۷۰۰۰، با پوست صورت شما بسیار سازگار بوده و با ایجاد اصلاحی بسیار دقیق‌ و تمیزتر، ۱۰ برابر بهتر از تیغ های معمولی در بازار عمل می‌کند.

در واقع تمرکز اصلی این رویکرد جدید فیلیپس بر روی ریش تراش‌ها، جهت جلوگیری از ایجاد حساسیت و التهاب بر روی پوست‌های حساس است. بیش از ۶۰ درصد آقایان که از ریش‌تراش‌های برقی برای اصلاح صورت خود استفاده می‌کنند، پس از اصلاح دچار حساسیت پوست شده و ۳۰ درصد از آن‌ها این موضوع را یک مشکل شدید و آزاردهنده اعلام کرده‌اند.

در واقع ریش‌تراش‌های سری ۷۰۰۰ فیلیپس سعی دارد تا این مشکل را به کم‌ترین حد ممکن برساند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *