منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

چگونه یک ته‌ریش جذاب داشته باشیم؟

خیلی از آقایان نه از صورتی با ریش‌های بلند خوششان می‌آید و نه دوست دارند صورت خود را از ته بتراشند!

خب بین این دو، چیزی هست به نام ته‌ریش که اتفاقا در میان آقایان طرفدار بسیاری داشته و برخی از بانوان نیز دوست دارند همسرانشان همیشه ته‌ریش داشته باشد.

اما بیایید تا با هم داشتن یک ته‌ریش زیبا را در ۴ قدم امتحان کنیم.

  • راحت‌ترین عمل این است که ریش خود را تراشیده و به مدت دو روز صبر کنید! به راحتی ته‌ریش مورد نیاز شما بر روی صورتتان رشد کرده و دیگر مشکلی نخواهید داشت.
  • راه دوم این است که خود ته‌ریش مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. می‌توانید با ریش‌تراش‌های موجود در بازار که توانایی خط انداختن داشته و شانه‌هایی برای کوتاهی ریش در اختیار شما قرار می‌دهند، حدود ۳ تا ۵ میلی‌متر از موی صورت‌تان را در جای خود باقی بگذارید.
  • پس از پیرایش ریش خود، با بهره‌گیری از یک ریش‌تراش دارای خط زن؛ زیر گردن خود را تمیز کرده و خطی صاف زیر چانه خود ایجاد کنید. برای این کار می‌تواند از ریش‌تراش‌های فیلیپس با اصلاحی تمیز و راحت صورت خود را پاکیزه نمایید.
  • اصلاح ریش‌های روی گونه خود را نیز توسط یک دستگاه ریش‌تراش کوچک، با دقت و به صورت بیضی مانند به سمت پایین و یا یک خط مورب از بالا تا گوشه سبیل انجام دهید.

 

نگه داری از ته‌ریش ایجاد شده

می‌توانید برای این کار از تریمرهای پیشرفته فیلیپس که سایز و اندازه موی صورت شما را در حافظه خود نگه می‌دارند، استفاده کنید. هرگاه لازم شد، قدم سوم قسمت بالا را تکرار کنید.

از صفر تا صد: ته‌ریش واقعا زیباست

هیچ چیز مانند ته‌ریش شما را همیشه آراسته نگاه نمی‌دارد؛ به همین دلیل لازم نیست بگویید که وقت نکردم صورتم را اصلاح کنم، خواب ماندم و یا هر دلیل دیگری…

اگر اهل دیدن فیلم‌های هالیوودی باشید و سوپر استارهای آن را بشناسید، حتما می‌دانید که از کلینت ایستوود گرفته تا جرج کلونی همه و همه از این روش برای زیبایی خود استفاده کرده و هیچ گاه نیز تکراری نشده است.

اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر به ته‌ریش نگاه کنیم، می‌توانیم بگوییم این نوع ریش بر روی صورت، به راحتی آقایان را از پسران جدا می‌کند. داشتن یک ته‌ریش زیبا، علاوه بر حفظ ظاهر می‌تواند در پنهان کردن گونه‌های مربع شکل و افرادی که ضعفی در چانه خود دارند، بسیار مناسب باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *