منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

چگونه یک سبیل نظامی جذاب داشته باشیم؟

زمانی نزدیک به دو یا سه دهه پیش، وجود یک سبیل بر روی صورت هر مردی لازم و واجب بود. اصلا یکی از نشانه‌های مردانگی سبیل بود و خیلی از مردان ترجیح می‌دادند صورت خود را کامل نتراشیده و سبیلی جذاب بر روی صورتشان داشته باشند.

یکی از سبیل‌های پرطرفداری که آقایان هنوز هم بر روی صورت خود دارند، اصطلاحا به سبیل نظامی معروف است. بیایید تا ببینیم چگونه می‌توان بر روی صورت یک سبیل جذاب طراحی کرد.

  • ابتدا با ماشین ریش تراش صورت خود را کاملا صاف کرده و سبیل‌های‌تان را با تریمر مخصوصی که در دست دارید به میزان ۳ تا ۵ میلی‌متر اندازه بزنید. از بلندترین شانه استفاده کنید تا سبیل‌های جذاب‌تری داشته باشید.
  • حال تریمر صاف کننده خود را انتخاب کنید. شما باید همانند نظامیان دقیق باشید تا خط بالای سبیل خود را بسیار دقیق اصلاح کنید. خط افقی موجود باید مستقیم بوده و هیچ انحنایی نداشته باشد؛ اما در کناره‌ها وجود انحنا لازم و ضروری است. دو طرف سبیل خود را تا بین دو لب اصلاح‌کرده و کمی به آن انحنا دهید.
  • سعی کنید فضای بین لب بالا و سبیل خود را خیلی اصلاح نکنید تا از جذابیت آن کم نشود.
  • سعی کنید در انتها با یک ماشین ریش تراش چرخشی، گونه‌ها، گردن و موهای چانه خود را با دقت اصلاح کنید تا ابهت سبیل بیشتر نمایان شود.

نگهداری از سبیل نظامی

شما می‌بایست هر روز به این سبیل جذاب نظامی خود رسیدگی کنید. این کار توسط تریمرها و ریش‌تراش‌های چرخشی فیلیپس به راحتی امکان پذیر است.

این روزها سبیل مد نظر ما را به عنوان سبیل مخصوص نیروهای پلیس نیز می‌شناسند!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *