منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

فیلیپس و دریافت ۳۷ جایزه طراحی Red Dot در سال ۲۰۱۶

کمپانی فیلیپس چندی پیش اعلام کرد که در سال ۲۰۱۶ موفق به دریافت ۳۷ جایزه معتبر Red Dot در حوزه طراحی محصولات شده است. در سال جاری میلادی ۵۲۱۴ محصول از ۵۷ کشور در این برنامه حضور داشتند. جایزه رد دات، یکی از شناخته شده‌ترین‌ و معتبرترین مسابقات طراحی در جهان است.

آقای شان کارنی، مسئول بخش طراحی فیلیپس در این مورد می‌گوید: ارتباطات در جهان به سوی گسترش است و اتصال ناملموس بین انسان‌ها نیز روز به روز در حال پیشرفت‌های فزاینده است؛ اکثر افراد جهان از این قضیه مطلع بوده و روز به روز بر انتظاراتشان افزوده می‌شود. در کمپانی فیلیپس ما در تلاش هستیم تا با بهره‌گیری از قدرت هنر و صنعت با تولید محصولاتی چون ریش تراش هوشمند، دستگاه سونوگرافی هوشمند یا برنامه‌های متصل کننده گجت‌ها‌ به دستگاه‌های ارتباطی، روز به روز پیشرفت نماییم.

در بین ۳۷ برنده، دو محصول فیلیپس در حوزه سلامتی و بهداشت شخصی توانستند بالاترین جایزه رد دات یعنی Best Of Best را از آن خود کنند. این دو جایزه در بخش‌های بهترین طراحی و طراحی پیشگامانه بوده است.

دو محصول IconiQ Special Edition Shaver و Lumify Ultra-Mobile Ultrasound Solution توانستن برنده ۲ جایزه خاص این رقابت شوند.

lumify-ultra-mobile-ultrasound

Lumify Ultra-Mobile Ultrasound Solution

iconiq-special-edition-shaver

IconiQ Special Edition Shaver

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *