منوی بالا را از قسمت نمایش -> فهرست انتخاب کنید

ویدئو عملکرد سیستم Smart Clean در ریش تراش های سری ۷۰۰۰ فیلیپس را ببینید!

حتما تاکنون نام ریش تراش‌های سری ۷ هزار فیلیپس را شنیده‌اید؛ این سِری محصولات مخصوص پوست های حساس طراحی شده که اصلاحی کامل و بدون ایجاد سوزش برای پوست های بسیار حساس فراهم می کند.

تمیز کردن دستگاه ریش تراش پس از استفاده، همیشه یکی از مهم‌ترین موضوعات و چالش‌های آقایان به حساب می‌آید؛ از زمانی که ریش تراش‌های ضد آب به بازار عرضه شده‌اند، خب کار کمی راحت‌تر شده و تنها با گرفتن سَری این دستگاه زیر شیر آب، می‌توانید تمیز شدن آن را مشاهده نمایید.

اما خب این پایان کار نیست؛ گاهی لازم است که شما دستگاه خود را بیش از گذشته تمیز کرده و به آن رسیدگی کنید تا مثل روز اول نو بماند. سِری ۷ هزار فیلیپس با سیستم جدیدی به نام SmartClean کار شما را بسیار راحت می‌سازد.

ریش تراش مدل ۷۷۱۰ با یک استند نگه دارنده و کارتریج ضد عفونی کننده عرضه می‌شود که شما می‌توانید به راحتی از آن برای پاک سازی و ضد عفونی کردن ریش تراش خود استفاده کنید. با بهره گیری از سیستم خاص SmartClean  فیلیپس تنها با قراردادن دستگاه بر روی استند و فشردن یک کلید، می‌توانید شاهد تمیز شدن و ضدعفونی شدن دستگاه و همچنین شارژ شدن همزمان آن باشید؛ بدون آنکه به خود زحمتی بدهید!

بگذارید تا این روند را به راحتی در قالب یک ویدئو ببینیم:

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *